Odborníci o zdravom sedení na stoličkách Spinergo

Rozhodujete sa s ktorou stoličkou dosiahnete vytúžené zdravé sedenie? Prečítajte si názory odborníkov aj obyčajných ľudí na naše ergonomické stoličky Spinergo. Ak chcete zdravo sedieť aj počas náročných dní v kancelárií, naše zdravotné stoličky sú pre vás tou správnou voľbou. S nami máte zdravé sedenie na dosah.

Som veľmi ohromený dizajnom, konštrukciou a ergonomickými vlastnosťami stoličiek Spinergo a myslím, že pohyblivé sedadlo je geniálnou inováciou. Pri sedení na bežnej kancelárskej stoličke som pociťoval silné bolesti v dolnej časti chrbta, odkedy používam Spinergo, cítim sa oveľa lepšie.

Rodney Laing

konzultujúci chirurg Spinal Cambridge, jeden z TOP 10 britských chirurgov chrbtice

Balančné stoličky Spinergo sú výbornou pomôckou pri aktivácii a posilňovaní hlbokého stabilizačného systému (HSS), ktorý funguje ako svalový korzet pre bedrovú chrbticu a je na neho dnes kladený veľký dôraz v boji proti bolesti v oblasti bedier a krížov. Ako každý sval, tak aj HSS si po chvíli tréningu potrebuje oddýchnuť, k čomu slúži šikovná aretácie. Stoličky Spinergo ocení každý so sedavým zamestnaním, kto chce zároveň pomôcť aj svojmu chrbtu.

MUDr. Jaroslav Chomič

Ortopéd

Používam stoličku Spinergo Medical vo svojej zubárskej praxi a som presvedčený o výhodách dynamického sedenia. Teraz som schopný zvládnuť svoje pracovné zaťaženie viac ergonomicky.

Dr. Frank Reifart

Stomatológ

0
Košík