Zdravotné stoličky pre kvalitnejšie sedenie

AKO FUNGUJÚ ERGONOMICKÉ STOLIČKY SPINERGO

Zdravotné stoličky Spinergo sú ideálne pre vaše zdravé sedenie aj počas náročných dní v kancelárií. Odlišujú sa od tradičných stoličiek ich špeciálnymi sedadlami, ktoré sa môžu pohybovať vo VŠETKÝCH smeroch. Náš patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém umožňuje zážitok z dynamického sedenia, ktorý neustále posilňuje chrbtové aj brušné svaly. Naše zdravotné stoličky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a plastu, sú veľmi odolné, ľahko sa čistia a majú moderný dizajn.

Mať kvalitnú zdravotnú stoličku je pri sedavom zamestnaní veľmi dôležité. Náš patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém pre zdravé sedenie umožňuje zážitok z dynamického sedenia aj počas náročných dní. Neustále posilňuje chrbtové svaly, podporuje zdravé držanie tela a zabraňuje poškodeniu chrbtice. Tým pomáha pri bolesti chrbta. Pri stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť vášho tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných svalov, šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti.

Zdravotná stolička Spinergo, ktorá Vám umožní aktívne sedieť, sleduje pohyby vášho tela a tým vyrovnáva chrbticu a panvu a optimálne podporuje zdravé držanie tela. Neustály pohyb posilňuje svaly, odstráni bolesti chrbta a šije. Klinické štúdie preukázali, že zdravotné stoličky Spinergo predstavujú najzdravší spôsob sedenia.

Kvalita zdravotných stoličiek Spinergo

 

Pri výrobe našich zdravotných stoličiek používame len vysoko kvalitné materiály. Oceľ, plasty a čalúnenie boli rozsiahlo testované, aby bola zaistená dlhá životnosť a jednoduché čistenie.

Z tohto dôvodu sme vložili najväčšiu dôveru do dizajnu a konštrukcie našich výrobkov, ktoré by sme Vám chceli odovzdať so zárukou 3 roky. Aby ste sa zo zdravého sedenia mohli tešiť čo najdlhšie.

Zdravotné stoličky Spinergo sú Certifikované Globálnou nomenklatúrou zdravotníckych prostriedkov na prevenciu a zníženie fyzických problémov spôsobených dlhším sedením. Stoličky Spinergo podporujú a zlepšujú držanie tela prostredníctvom aktívneho sedenia.

0
Košík