Крісло SPINERGO OPTIMAL

558,00  з ПДВ

Patentovaná a klinicky testovaná stolička Spinergo Optimal predstavuje vstupenku do sveta zdravého sedenia. Model Optimal kladie dôraz na nízku cenu, pričom klientovi ponúka vysokú hodnotu.

Stolička Spinergo Optimal sa odlišuje od tradičných stoličiek špeciálnym sedadlom, ktoré sa vďaka patentovanému mechanizmu môže pohybovať vo všetkých smeroch a tým umožňuje nielen klasické/statické sedenie, ale aj dynamické sedenie. Vďaka aretačnej páčke a unikátnemu systému Move & Stop si stoličku pohodlne zastavíte a znovu uvediete do pohybu, kedy budete chcieť.

Podsedák i chrbtová opierka stoličky sú z textilnej sieťoviny, ktorá poskytuje veľký komfort pri odvetrávaní pri dlhom sedení. Súčasťou chrbtovej opierky je nastaviteľná bedrová opierka a rovnako nastaviteľná je aj opierka hlavy.

Podrúčky stoličky sú ergonomicky nastaviteľné vo vertikálnom i horizontálnom smere a sú dizajnovo veľmi zaujímavo riešené. Esteticky vypracovaný je aj základný kríž, ktorý je vyrobený z hodnotného a odolného plastu.

Stolička Spinergo Optimal poskytuje samozrejme vertikálny zdvih.

Stoličky sa dodávajú v štyroch farbách, čiernej, sivej, modrej a zelenej.

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Kancelárska stolička Spinergo Optimal predstavuje najvyšší komfort pre Vás a Vašu chrbticu.
Napriek priaznivej cene, je konštrukcia stoličky Spinergo Optimal moderná a elegantná a zároveň je dokonale prispôsobená anatomickej stavbe chrbtice.

Spinergo Optimal sa vyznačuje vysokou pevnosťou, ktorú zabezpečuje konštrukcia z pevného plastu. Je výškovo nastaviteľná a prekvapí výnimočným dizajnom.
Dynamicky sa pohybujúci sedák, je unikátnym riešením pre systematické precvičovanie chrbtových a brušných svalov. Sedák je možné zafixovať do stabilnej polohy a tým dopriať svalom potrebnú relaxáciu.

Chrbtovú opierku tvorí jedna časť, v ktorej je integrovaná bedrová opierka, tak aby poskytla maximálnu oporu v oblasti driekovej časti chrbtice. Opierka hlavy je výškovo nastaviteľná.
Pre poťahový materiál bola zvolená vzdušná sieťovina v štyroch farbách podľa Vášho výberu.
Opierky rúk sú nastaviteľné vo vertikálnom aj horizontálnom smere.

Додаткова інформація

На цьому кроці виберіть колір вашого стільця

Čornyj, Olyvkovyj, Siryj, Synij

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

0
Кошик