O nás

Spoločnosť Spinergo vyvíja a vyrába špičkové výrobky, ktoré kombinujú inovatívne technológie, jednoduché použitie a čistý dizajn. Vďaka týmto vlastnostiam sú stoličky Spinergo najefektívnejším riešením pre použitie v rôznych oblastiach.

Produkt najvyššej kvality, veľmi zaujímavá cena,  nadštandardná záruka 3 roky spolu s popredajným servisom sú vlastnosti, ktoré robia zo stoličiek Spinergo prémiovú voľbu pre všetkých, ktorí chcú sedieť pohodlne a zdravo.

Sme pevne presvedčení o pozitívnych účinkoch našich stoličiek, pretože predstavujú dokonalú rovnováhu pohybu a relaxácie.

AKO FUNGUJÚ ZDRAVOTNÉ STOLIČKY SPINERGO?

Zdravotné stoličky Spinergo spájajú vlastnosti fitlopty a stoličky. Tým zlepšujú zdravé sedenie. Dynamické sedenie na ergonomickej stoličke predchádza bolestiam chrbtice a napomáha zdravému držaniu tela. Ergonomické stoličky sa odlišujú od tradičných stoličiek špeciálnym sedadlom, ktoré sa vďaka patentovanému mechanizmu pohybujú vo všetkých smeroch. Zdravotné stoličky umožňujú statické aj dynamické sedenie, posilňujú chrbtové svaly, podporujú zdravé držanie tela a zabraňujú poškodeniu chrbtice.

Pri stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť vášho tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných svalov, šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti.

Naša unikátna a patentovaná technológia Move & Stop Vás nenechá sedieť iba aktívne a zdravo, ale tiež aj veľmi pohodlne.

Patentová ochrana

0
Košík