Spoznajte naše zdravotné stoličky s jedinečným systémom

Spoločnosť Spinergo vyvíja a vyrába špičkové výrobky, ktoré kombinujú inovatívne technológie, jednoduché použitie a čistý dizajn. Vďaka týmto vlastnostiam sú stoličky Spinergo najefektívnejším riešením pre použitie v rôznych oblastiach.

Produkt najvyššej kvality, veľmi zaujímavá cena,  nadštandardná záruka 3 roky spolu s popredajným servisom sú vlastnosti, ktoré robia zo stoličiek Spinergo prémiovú voľbu pre všetkých, ktorí chcú sedieť pohodlne a zdravo.

Sme pevne presvedčení o pozitívnych účinkoch našich stoličiek, pretože predstavujú dokonalú rovnováhu pohybu a relaxácie.

AKO FUNGUJÚ ZDRAVOTNÉ STOLIČKY SPINERGO?

Zdravotné stoličky Spinergo spájajú vlastnosti fitlopty a stoličky. Tým zlepšujú zdravé sedenie. Dynamické sedenie na ergonomickej stoličke predchádza bolestiam chrbtice a napomáha zdravému držaniu tela. Ergonomické stoličky sa odlišujú od tradičných stoličiek špeciálnym sedadlom, ktoré sa vďaka patentovanému mechanizmu pohybujú vo všetkých smeroch. Zdravotné stoličky umožňujú statické aj dynamické sedenie, posilňujú chrbtové svaly, podporujú zdravé držanie tela a zabraňujú poškodeniu chrbtice.

Pri stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť vášho tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných svalov, šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti.

Naša unikátna a patentovaná technológia Move & Stop Vás nenechá sedieť iba aktívne a zdravo, ale tiež aj veľmi pohodlne.

POLITIKA KVALITY

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom a výrobou zdravotných stoličiek. Sedenie na nami ponúkaných stoličkách šetrí chrbticu užívateľa, znižuje únavu pri práci,  tým že poloha pri sedení zabezpečuje správne držanie tela.

V zmysle  uvedeného sa spoločnosť zaväzuje dodržať nasledujúce zásady politiky kvality:

– Certifikovať, zdokonaľovať a trvalo zlepšovať systém manažérstva kvality spoločnosti, v zmysle   normy ISO 9001.

–      Plniť požiadavky zákazníkov a zainteresovaných strán k ich spokojnosti v súlade s manažérstvom kvality

–        Našim zákazníkom poskytovať kvalitné výrobky a súvisiace služby  za účelom Spokojnosti našich zákazníkov.

–        Vyberať zodpovedných  a spoľahlivých dodávateľov  kvalitných výrobkov. Svoju činnosť vykonávať tak, aby spolupráca s dodávateľmi prinášala obojstranný prospech. Základom je efektívna vzájomná komunikácia na základe úcty a dôvery.

–        Spoločnosť sa zaväzuje vykonávať svoju činnosť  v súlade s platnými legislatívnymi predpismi pri zachovaní etiky podnikania.

–        Zvyšovať kvalifikáciu a odbornosť zamestnancov ich systematickým a všestranným vzdelávaním.

 

Spoločnosť  zavedením systému kvality sa zaväzuje k neustálemu zlepšovaniu vo sfére služieb, výrobkov, ako aj ochrany životného prostredia, starostlivosti o ochranu zdravia pri práci .

 

V Prešove   11.9.2019 

Ing. Štefan Vaško
konateľ spoločnosti

Patentová ochrana

0
Košík