Referencie na zdravotné stoličky Spinergo

Som veľmi ohromený dizajnom, konštrukciou a ergonomickými vlastnosťami stoličiek Spinergo a myslím, že pohyblivé sedadlo je geniálnou inováciou.Pri sedení na bežnej kancelárskej stoličke som pociťoval silné bolesti v dolnej časti chrbta, odkedy používam Spinergo, cítim sa oveľa lepšie.

Rodney Laing

konzultujúci chirurg Spinal Cambridge, jeden z TOP 10 britských chirurgov chrbtice

Na základe klinických testov a vlastných skúseností považujem dynamickú stoličku Spinergo za naozaj unikátnu. Riešenie dynamického sedu s možnosťou aretácie pohybu sedadla v závislosti od kondície, diagnózy či zdravotného stavu užívateľa považujem za naozaj revolučné. Stolička umožňuje precvičovať svaly chrbta, krku a brucha jednoducho sedením.

MUDr. Peter Klein

ortopéd

Balančné stoličky Spinergo sú výbornou pomôckou pri aktivácii a posilňovaní hlbokého stabilizačného systému (HSS), ktorý funguje ako svalový korzet pre bedrovú chrbticu a je na neho dnes kladený veľký dôraz v boji proti bolesti v oblasti bedier a krížov. Ako každý sval, tak aj HSS si po chvíli tréningu potrebuje oddýchnuť, k čomu slúži šikovná aretácie. Stoličky Spinergo ocení každý so sedavým zamestnaním, kto chce zároveň pomôcť aj svojmu chrbtu.

MUDr. Jaroslav Chomič

ortopéd

Používam stoličku Spinergo Medical vo svojej zubárskej praxi a som presvedčený o výhodách dynamického sedenia. Teraz som schopný zvládnuť svoje pracovné zaťaženie viac ergonomicky.

Dr. Frank Reifart

stomatológ

Súčasťou mojej práce, ako odborníka na zdravie v oblasti podpory zdravia na pracovisku, je pre mňa obzvlášť dôležitá optimalizácia ergonómie stoličiek pre spoločnosti, ktorým radím. Spinergo je šitá na mieru špecifickým požiadavkám každodennej práce, skutočne ju navrhli a vyrábajú podľa mojich najlepších predstáv.

Individuálne špecifické požiadavky, ako sú trebárs výška či veľkosť sedadla alebo mobilita podrúčiek, sa dajú ľahko naplniť. Podľa mojich skúseností, táto výborná, ergonomická stolička sa ukázala ako vynikajúca vec pre každodenný život. A spätná väzba od firiem, ktorým radím, je stále pozitívna. Som s kvalitou stoličiek a s profesionálnymi službami Spinergo v každom smere veľmi spokojný a môžem ich len plne odporučiť.

Roman Daucher

zdravotnícky expert špecializujúci sa na ergonómiu pracoviska

Mám lekárske otočné kreslo Spinergo Medical už niekoľko týždňov a môžem len povedať, že pomáha k náprave držania tela, posilňuje chrbtové svaly, a taktiež rovnomerne zaťažuje medzistavcové platničky. Odporúčam tento systém všetkým pacientom a aj svojim kolegom, ktorí majú problém s chrbticou.

Dr. Christian Hess

praktický lekár

0
Košík