Zdravé sedenie

AKO FUNGUJÚ ZDRAVOTNÉ STOLIČKY SPINERGO

Zdravotné stoličky Spinergo sú ideálne pre zdravé sedenie. Odlišujú od tradičných stoličiek ich špeciálnymi sedadlami, ktoré sa môžu pohybovať vo VŠETKÝCH smeroch. Náš patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém umožňuje zážitok z dynamického sedenia, ktorý neustále posilňuje chrbtové aj brušné svaly. Naše zdravotné stoličky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a plastu, sú veľmi odolné, ľahko sa čistia a majú moderný dizajn.

Zdravé sedenie je pri sedavom zamestnaní veľmi dôležité. Náš patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém zdravého sedenia umožňuje zážitok z dynamického sedenia. Neustále posilňuje chrbtové svaly, podporuje zdravé držanie tela a zabraňuje poškodeniu chrbtice. Tým pomáha pri bolesti chrbta. Pri stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť vášho tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných svalov, šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti.

Zdravá stolička Spinergo, ktorá Vám umožní aktívne sedieť, sleduje pohyby vášho tela a tým vyrovnáva chrbticu a panvu a optimálne podporuje zdravé držanie tela. Neustály pohyb posilňuje svaly, odstráni bolesti chrbta a šije. Klinické štúdie preukázali, že zdravotné stoličky Spinergo predstavujú najzdravší spôsob sedenia.

Pri výrobe našich zdravotných stoličiek používame len vysoko kvalitné materiály. Oceľ, plasty a čalúnenie boli rozsiahlo testované, aby bola zaistená dlhá životnosť a jednoduché čistenie.

Z tohto dôvodu sme vložili najväčšiu dôveru do dizajnu a konštrukcie našich výrobkov, ktoré by sme Vám chceli odovzdať so zárukou 3 roky. Aby ste sa zo zdravého sedenia mohli tešiť čo najdlhšie.

Zdravotné stoličky Spinergo sú Certifikované Globálnou nomenklatúrou zdravotníckych prostriedkov na prevenciu a zníženie fyzických problémov spôsobených dlhším sedením. Stoličky Spinergo podporujú a zlepšujú držanie tela prostredníctvom aktívneho sedenia.